Osobní stránky spisovatelky a zpěvačky

Knihy

Píšu, tedy jsem… Během celého života jsem se tak či onak zabývala psaním, ať už jako překladatelka nebo autorka vlastních textů. Mám to štěstí, nebo možná smůlu, že píšu to, co cítím, že má a musí být napsáno. Miluji češtinu a tak ji chci svými literárními pokusy uctít a poukázat na její půvab. Mám totiž motto, kterým se celý život řídím a které bych vám ráda nabídla: Krása není sprosté slovo. Ani v literatuře, ani kdekoliv jinde v našich životech. A tak se po ní pídím a zachycuji ty vzácné okamžiky, kdy se mi ukáže, pro sebe i pro ostatní. Krása je totiž lék.

Mé knihy


Příběhy stromů

První knížku o stromech, pohádky pro děti i dospělé, jsem napsala na popud malířky Adriany Skálové, která byla, stejně jako já, fascinována tématem stromů.
Poučena o účincích léků ze stromů, jak jsem se o nich učila během svého
homeopatického studia, pokusila jsem se v jednotlivých pohádkách zakotvit
léčivé vzorce, které se v nich nacházejí.

Příběhy stromů nejsou pohádky pro rozptýlení… Přinášejí prastará témata, mocná a neodvolatelně zakódovaná v naší DNA.
Příběh, který se vás nejvíce dotkne, velmi pravděpodobně obsahuje vzorec,
který jste připraveni ve svém životě vyléčit…

Knížka v současné době není k dostání ve fyzické podobě, již před lety byla vyprodána, mimo jiné častokrát waldorfským školám i homeopatickým pacientům, mým i kolegů. V nabídce však máme knihu v digitální podobě ve formátu pdf, které obsahuje také nádherné ilustrace Adriany Skálové, i jako audioknihu, kterou jsem sama načetla.

Vyslechněte první kapitolu mé knížky, kterou jsem pro vás natočila.

Čtená ochutnávka – kapitola Cesmína

Koupit

Zlatovlasý Jan

Volné pokračování mé první knížky Příběhy stromů vzniklo o deset let později… Tehdy jsem pocítila potřebu se k tématu znovu vrátit, tentokrát však jsem energetické léčivé vzorce jednotlivých stromů sestavila do příběhu dozrávání mladého muže, Zlatovlasého Jana.

Je to příběh pro starší děti, ale i dospělé a ještě dospělejší. Řekla bych, že s některými jeho tématy se potkáváme až daleko za polovinou svého života. Je to příběh pro naše duše…

Forma starého letopisu má za úkol naznačit spojitost s pradávnou moudrostí stromů, němými svědky našeho pozemského bytí.

Knížka se dá objednat ve fyzické podobě s nádhernými ilustracemi Aleny Prosečové a také jako e-book nebo audiokniha.

Vyslechněte první kapitolu mé knížky, kterou jsem pro vás natočila.

Čtená ochutnávka – kapitola Bříza

Reference

Příběh jako ze starých časů, akvarelové ilustrace jak z galerie, vše tak trochu zahaleno nostalgií a tajemnou mystikou dávných legend. Báječné čtení pro větší děti i pro dospělé. Nejlépe společně. Po všech těch komiksech, šíleně akčních babičkách a denících malých poseroutků, prudilek i různých vesmírných misí, je to balzám pro čtenářovu duši. A obrázky bych si nejraději všechny vystříhala a dala do dětského pokoje…

– Květa Havelková, marketingová manažerka a čtenářka

Spojitost s přírodou, úcta k životu, mistrovská práce se slovy… Děkuji, dlouho jsem neslyšela nic tak pěkného… Hned v první větě mne omráčila krásná čeština, které je v mém okolí stále méně. Když jsem trochu nabrala dech, hned se mi zatajil, jak se příběh začal odvíjet…

– Petra Goldmannová, čtenářka, posluchačka

Koupit